Betnano Yatırım Limitleri

betnano yatırım yöntemleri ve limitleri

Betnano Yatırım Limitleri; Betnano bahis sitesine giriş yapar yapmaz anlaşmalı ödeme seçeneklerini öğrenirsiniz. Bunun için her bir yöntem sıralanır ve detaylı bilgi için destek hattından yararlanmanıza imkan tanınır.

Betnano Giriş Adresi: Betnano Giriş

Betnano Banka Yatırım Limitleri

Betnano para yatırma için tercihini bankalar üzerinden yapanlara ilk etapta alt limitlerden söz edilecektir. Banka merkezli yöntemlerin her biri için alt limitleri dikkate alarak ödemelere geçmek gerekir. Bu şekilde:

  • CepBank ya da QR ödemelerine geçenlerin en az 20 TL tutara uyması istenir.
  • Kredi kartı kullanacak olan üyelere ise 50 TL’lik alt limit eşlik eder.

Betnano yatırım limitleri olarak InstaPays Havale seçeneğinin de üzerinde durulabilir. Bu sefer 500 TL olan yatırım tutarına göre ödemelere geçmeniz istenir.

Betnano E-Cüzdan Yatırım Limitleri

Yatırım yöntemleri arasından kredi kartı ya da banka merkezli olanları seçmek istemeyebilirsiniz. Daha güvenilir olduğu için e-cüzdan alternatifleri dahilinde de yatırımlara başvurulabilir. Bunun üzerine:

  • Bitcoin paylaşılır ve minimum 100 TL’lik limiti üzerinden ele alınır.
  • İnstapays Papara yatırımları için de yine 100 TL alt limitin üzerinde durulur.

Bunlara ek olarak Papara yönteminin birkaç türü ile paylaşılması söz konusudur. Pro Papara bunlar arasında yer alır ve 50 TL değeri paylaşılır. Arkasından ise Jet Papara için 250 TL’lik tutara uyulması gerekir.

Betnano yatırım limitleri seçilen her bir yönteme özel olarak sıralanacaktır. Örneğin MaldoPay Papara seçeneği de bunlar arasında gösterilir ve sadece 500 TL’lik limitin üzerinde durulur.

Betnano Giriş Adresi: Betnano Giriş

Betnano Sanal Yöntemlere Özel Limitler

Sanal ödeme seçeneklerinin hemen hemen hepsine yer veriliyor. Betnano yatırım limitleri nasıl soranlara yöntemlerin hepsi de alt limitleri eşliğinde sıralanıyor.

Anında Papara bunlardan bir tanesidir ve sadece 50 TL’lik limiti üzerinden ele alınmaktadır. Devamında ise:

  • Payfix e-cüzdan gelir ve 25 TL alt limite göre para yatırılır.
  • QR Pay yatırımları için de minimum 20 TL tutarına değinilir.

Yatırım yöntemleri çeşitlilik gösteriyor ve üyelere istediklerini seçmek hakkı sergileniyor. Bunun üzerine Mefete yatırımlarına özel 5 TL’lik tutara değinilir. Ardından ise HayHay seçeneği için en fazla 20 TL tutarı paylaşılır.

Betnano’ya Nasıl Para Yatırılır?

Yatırım işlemlerine geçmeden önce anlaşmalı ödeme seçenekleri ele alınabilir. Arkasından ise yatırım limitlerini dikkate alarak harekete geçmeniz önem arz eder. Bu bilgiler üzerinden:

  • Hesabınızı açtıktan sonra istediğiniz yatırım yöntemini seçmeniz gerekir.
  • Yönteme özel bilgileri ve de tutarı paylaştıktan sonra onaya geçersiniz.

Böylece CepBank, Papara ve de VISA gibi ödeme seçeneklerinden yatırım işlemlerine geçersiniz. Hatta ödemelere karşı Betnano yatırım fırsatlarından da dilediğinizi talep edebilirsiniz. Öncelikle ilk yatırım işlemlerine dair %100 oranından hoş geldin bonusu aktarılacaktır. Buna ek olarak çevrim şartsız promosyonlara değinilir. Her birine özel yatırım şartları dahilinde harekete geçmeniz önem arz etmektedir.

 

Betnano Yatırım Limitleri

Bir cevap yazın

Başa dön